SALOMON

Salomon Fransa’nın Alp’lerinde 1947 yılında doğdu. Francois Salomon ve oğlu George, kayak botu ile kayakların arasındaki bağlantıyı ilk tasarlayan ve üretenlerdendir. 60 yılı aşkın süredir, dağ ve doğa sporlarına tutkuyla bağlı olanlar için, Salomon yaratıcı tasarım ve yüksek kalitede kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlar üretmektedir.

Global bir marka olan Salomon, tüm dünyada 160’dan fazla ülkede satılmaktadır. Performansa dayalı tasarımları sayesinde Salomon, dağ ve doğa sporlarında yenilikleri yönetmiş ve inanılmaz gelişimler göstermiştir.

Salomon ayakkabıları, kullanıcıları rahat, hafif hissettirmek için ve hiking, trekking, koşu gibi doğa sporları esnasında, kullanıcıların, kendilerini daha fazla özgür hissetmeleri için tasarlanmaktadır. Salomon ayakkabılar, ıslanma ya da farklı riskleri olan her türlü doğa sporları koşullarına  uygundurlar. Ayakkabılarda, ağırlık ve dayanıklılık arasındaki denge mükemmel şekilde kurulmuştur.

Salomon marka koşu, hiking, trekking ve patika ayakkabılarını Sporcum.com’da bulabilir, doğadaki maceranızdan alacağınız zevki arttırabilirsiniz.

Tümünü Oku >>

SALOMON orijinal ürünlerle yakında sizlerle.